Andrzej Kaszuba, prof. dr hab. n. med.

Koszt konsultacji 400 zł
Umów wizytę:42 208 95 10

Porozmawiajmy

Razem z nami dopasujesz zabieg do potrzeb Twojej skóry.

Andrzej Kaszuba, prof. dr hab. n. med.

Koszt konsultacji 400 zł
Dermatologia • Dermatologia estetycznaWenerologia
Umów wizytę:42 208 95 10
Dermatologia • Dermatologia estetycznaWenerologia

Dermatolog Andrzej Kaszuba

Profesor zw. dr hab. Andrzej Kaszuba – mentor, wykładowca i wychowawca wielu pokoleń polskich dermatologów.

Jest profesjonalistą i najwyższej klasy doświadczonym specjalistą. Z wykształcenia i powołania – lekarz dermatolog. jest najlepszą wizytówką naszej Kliniki. Wiceprezes Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, przewodniczący Oddziału Łódzkiego Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, były Krajowy Konsultant w dziedzinie dermatologii i wenerologii, a także Kierownik Kliniki Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Ordynator Oddziału Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi.

Założyciel i współwłaściciel Specjalistycznych Gabinetów Lekarskich DERMED oraz Centrum Medycznego DERMED, które na przestrzeni lat zyskały wielu stałych pacjentów. W DERMEDZIE, dzięki inicjatywie prof. Andrzeja Kaszuby, 20 lat temu powstało Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej, w którym certyfikaty zabiegowe zdobyło ok. 4000 polskich lekarzy różnych specjalności. W 2015 roku wraz z żoną otworzył kolejną filię – DERMED Klinika Urody.

Jest autorem: 348 prac opublikowanych drukiem w fachowych czasopismach medycznych w kraju i za granicą, 247 doniesień na zjazdach i sympozjach naukowych w Polsce i za granicą, autorem lub współautorem 43 pozycji wydawniczych. Prof. Andrzej Kaszuba to lekarz dermatolog, który stale poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w licznych konferencjach i sympozjach naukowych, często także poza granicami kraju.

Profesor jest naukowcem aktywnym, prowadzi badania, wykłada na uczelniach, uczestniczy w licznych konferencjach naukowych – słowem, rozwija się dla Was.

Konsultuje pacjentów dermatologicznych z kraju i z zagranicy.

Wizyta u Prof. Andrzeja Kaszuby

Zabiegi, które między innymi wykonuje Pan Profesor w Klinice Urody to:

  • laserowe fotoodmładzanie i usuwanie blizn potrądzikowych, rozstępów,
  • leczenie rumienia twarzy i zamykanie naczyń, skleroterapia,
  • leczenie zabiegowe keloidów i blizn przerosłych,
  • badanie dermoskopowe znamion i innych zmian barwnikowych,
  • badanie histopatologiczne skóry.

Wykonywane zabiegi

Fototerapia IPL

od 250 zł

Skuteczny sposób na redukcję zmarszczek, ujędrnienie skóry oraz likwidację przebarwień. Poznaj fototerapię IPL.

Zabiegi laserem frakcyjnym Mosaic

250 - 2000 zł

Ekspresowa regeneracja skóry i skuteczny sposób na wygładzenie zmarszczek. To tylko część zalet zabiegu z użyciem lasera frakcyjnego

Redukcja rozstępów laserem frakcyjnym Mosaic

300 - 1500 zł

Masz już dość nieestetycznych rozstępów? Poznaj skuteczny sposób na ich usunięcie, jakim jest zabieg laserem frakcyjnym Mosaic!

Laserowe zamykanie naczyń

250 - 1000 zł

Jak raz na zawsze pożegnać nieestetyczne naczynka na nogach i twarzy? Pomyśl o skutecznej metodzie, którą jest laserowe usuwanie naczynek!

Kriochirurgia

30 - 150 zł

Szybki, skuteczny i bezbolesny sposób na leczenie zmian skórnych! Brak konieczności rozcinania skóry i zero dolegliwości po zabiegu. Poznaj kriochirurgię!

Elektrokoagulacja

30 - 500 zł

Skuteczny i szybki sposób na usuwanie zmian skórnych, takich jak brodawki, włókniaki czy prosaki. Poznaj zalety zabiegu, jakim jest elektrokoagulacja.

Terapia fotodynamiczna

250 zł

Nowoczesna metoda leczenia i diagnozowania różnego rodzaju zmian skórnych. Dowiedz się wszystkiego na temat skuteczności terapii fotodynamicznej!

Fototerapia Dermalux® LED

120 zł

Fototerapia LED to skuteczna metoda leczenia różnego rodzaju problemów skórnych. Zabieg jest bezbolesny, przyjemny i przynosi spektakularne efekty!

Biopsje skóry do badań histopatologicznych

120 zł

Profesjonalna diagnostyka i leczenie nowotworów skóry. Dowiedz się więcej o biopsji skóry. To badanie trwa zaledwie kilka minut i ma wysoki stopień skuteczności

Dermatoskopia znamion i nowotworów skóry

170 zł

Dermatoskopia to bezpieczna i nieinwazyjna metoda badania znamion skórnych, która nie ma żadnych przeciwwskazań i skutków ubocznych. Umów się na wizytę!

Diagnostyka i leczenie chorób skóry, włosów i paznokci

Choroby skóry, włosów i paznokci to nie tylko estetyczny problem. Mogą one sugerować poważne problemy ze zdrowiem. Nie odkładaj na później ich leczenia!

Leczenie rozszerzonych naczyń krwionośnych na nogach

Bezskutecznie walczysz z nieestetycznymi pajączkami na nogach? Poznaj najskuteczniejsze metody na pozbycie się tego problemu!

Metody wspomagające leczenie rumienia twarzy

120 - 150 zł

Rumień na skórze ma wiele przyczyn. Może być reakcją na stres, objawem alergii, jak również wskazywać na poważne choroby. Dowiedz się, jak go leczyć.

Redukcja blizn

30 - 2000 zł

Blizny to nie tylko problem estetyczny, ale również problem zdrowotny. Na szczęście istnieje wiele skutecznych metod na ich usunięcie. Sprawdź je.

Redukcja rozstępów

100 - 600 zł

Usuwanie rozstępów zdecydowanie nie należy do najprostszych. Na szczęście, istnieją zabiegi na rozstępy, które stanowią skuteczną metodę w walce z nimi.

Terapie przeciwstarzeniowe

Chcesz czuć się dobrze w swoim ciele każdego dnia? Istnieją terapie przeciwstarzeniowe, które zapewniają świetne efekty. Poznaj najskuteczniejsze zabiegi!

Usuwanie zmian skórnych

30 - 500 zł

Marzysz o pięknej i gładkiej skórze bez śladów niedoskonałości? Z pomocą tych zabiegów raz na zawsze pożegnasz nieestetyczne brodawki i znamiona.

Zabiegi laserowe

150 - 2000 zł

Zamykanie naczyń krwionośnych, depilacja włosów, dermabrazja, usuwanie przebarwień i tatuaży, usuwanie blizn. Poznaj skuteczność laseroterapii!

Pokaż więcej

Umów wizytę:

42 208 95 10
kontakt@klinika-urody.pl

ul. Jaracza 66
90-251 Łódź

Polityka prywatności

Copyright ® klinika-urody.pl 2019

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celu świadczenia usługi statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.